PLYNOTESNÉ DVERE S PROTIPOŽIARNOU ODOLNOSŤOU E 120-C0 / EW 60-C0

POPIS

Konštrukcia dverí je celooceľová zvarovaná. Hlavnú časť tvorí krídlo a zárubňa. Tlaková odolnosť je zaistená konštrukciou krídla opretého do zárubne, plynotesnosť zaisťuje gumové tesnenie. Na krídle je taktiež nalepená protipožiarna páska LXSK 10x2,0. Krídlo je uzatvárané jednopákovým trojbodovým uzatváracím systémom a z vnútornej strany ešte dvoma poistnými čapmi pre prípad požiaru. Z vonkajšej i vnútornej strany môžu byť krídla zaistené visiacim zámkom.
Pre zaistenie plynotesnosti dverí slúži gumové tesnenie o O18mm. Nasadzuje sa až po zabudovaní dverí do stavby k prevedeniu funkčných skúšok. Ďalej na krídle je taktiež nalepená protipožiarna páska LXSK 10x2,0. Konštrukcia dverí je vopred nastriekaná predpísaným náterom. To znamená penetračný antikorózny podklad s vysokým stupňom priľnavosti H-DUR P a polyuretánový dvojzložkový základ. Povrch polyuretánový dvojzložkový, šedý, čo zodpovedá RAL 7039. Odtieň môže byť prispôsobený podľa požiadavky odberateľa.

Poznámka k nasledujúcej tabuľke:
D - znamená dvere
0 - tlakovú odolnosť
2x - svetlosť zárubne
x1 - protipožiarna odolnosť
P - pravé prevedenie
L - ľavé prevedenie

Vyrábajú sa nasledujúce typy dverí:
 • Tech. parametre
 • Označenie dverí Tlaková odolnosť [MPa] Svetlosť zárubne [mm] Rozlíšenie pravé / ľavé Celková hmotnosť [kg]
  Plynotesné D0–21–P
  D0–21–L
  0,01 1200 x 2000 pravé
  ľavé
  289
  289

  POUŽITIE

  Plynotesné dvere sú určené k uzatváraniu ochranných stavieb. Je možné ich však využiť v zmysle príslušných smerníc pre uzatváranie iných stavieb napr. CO.

  Rozmer je možné upraviť podľa požiadaviek zákazníka s ohľadom na zachovanie ich funkčnosti.

  SPRIEVODNÁ DOKUMENTÁCIA