FIREMNÝ DEŇ

3. ROČNÍK

Firemný deň:
Dňa:
Miesto konania:
Ročník:

Strojlab, s.r.o.
11.07.2008
ihrisko Vydraň
tretí

  • KVÍZ
  •  
     
    SÚŤAŽNÉ OTÁZKY:

     
     
     SPRÁVNA ODPOVEĎ
    odpovede súťažných družstiev
    Petruš a spol.
    Kovač a spol.
    Dimun a spol.
    1.
    Koľko zamestnancov mala firma k 30.06.2008?
    a. 45
    b. 46
    c. 47
     
     
    47
     
     
    47
     
     
    47
    2.
    Akú hodnotu má paliaci stroj?
    a. 5,5 mil.
    b. 6,5 mil.
    c. 7,5 mil.
    5,5
     
     
     
    6,5
     
     
    6,5
     
    3.
    Koľko m2 má nová výrobná hala?
    a. 228
    b. 229
    c. 230
     
     
    230
    228
     
     
     
     
    230
    4.
    Aký bol objem výroby za rok 2007?
    a. 50 mil.
    b. 60 mil.
    c. 70 mil.
    50
     
     
     
     
    70
     
    60
     
    5.
    Aká je dlhá rieka Laborec?
    a. 135 km
    b. 145 km
    c. 155 km
     
    145
     
     
     
    155
    135
     
     
    6.
    Aký má polomer stredový kruh ihriska?
    a. 9,15
    b. 9,2
    c. 9,25
    9,15
     
     
    9,15
     
     
    9,15
     
     
    7.
    Odkedy je datovaná najstaršia škola v okolí?
    a. 13 st.
    b. 14 st.
    c. 15 st.
     
     
    15
     
     
    15
     
     
    15
    8.
    V ktorých rokoch účinkoval v súťaží najstarší futbalový klub v M-laborciach AFK (Atletický Futbalový Klub)?
    a. 1917-1925
    b. 1918-1939
    c. 1921-1942
     
    1918-1939
     
     
     
    1921-1942
     
    1918-1939
     
    9.
    Akú rozlohu má okres Medzilaborce?
    a. 395 km2
    b. 418 km2
    c. 428 km2
    395 km2
     
     
     
    418 km2
     
     
     
    428 km2
    10.
    V ktorom roku prechádzasl cez Medzilaborce železnicou na front český spisovateľ Jaroslav Hašek, autor knihy o dobrom vojakovi Švejkovi?
    a. 1914
    b. 1915
    c. 1916
     
    1915
     
    1914
     
     
     
     
    1916
    Počet správných odpovedí
    5
    3
    6
    VÝSLEDKY
    II.
    III.
    I.

    TRETÍ ROČNÍK - FIREMNÝ TURNAJ:

    prevádzka-2
    1. Gaľ Ivan "K"
    2. Čeremeta Peter
    3. Lutaš.Husťak Pavel
    4. Hnatič Pavel
    5. Javorský František
    6. Neila Robert
    7. Carik Ferdinand
    8. Žulevič Jozef
    9. Regrut Peter
    10. Surmaj Milan ml.
    11. Guba Ladislav
    12. Sopko Pavol
    13. Lukačik Peter
    14. Protivňak Jozef
    15. Škovran Juraj
    16. Šak Anton
    17. Gula Ľubomír
    18. Kostilník Pavel

    prevádzka-1
    1. Kováč Dušan "K"
    2. Dimun Pavel
    3. Hnatko Ľubomír
    4. Čerevka Viktor
    5. Pančura Peter
    6. Gališin Rastislav
    7. Drozd Ján
    8. Žulevič Maťo
    9. Telepčák Vladimír
    10. Petruš Peter
    11. Drobot Peter
    12. Csifari Jozef
    13. Franko Michal
    14. Guth Matej
    15. Javorský Tibor
    16. Gojdan Marián

    VÝSLEDKY 11.7.2008:

    prevádzka-2
    12
    Polčas 6
    Góly:       Surmaj 3x
    Carik 2x
    Lutaš 2x
    Gaľ 2x
    Hnatič 2x
    Neila

    vs.
    :
    :






    Rozhodoval: Protivňak Michal

    prevádzka-1
    12
    5
    Kovač 3x
    Dimun 3x
    Hnatko 2x
    Čerevka 2x
    Žulevič Maťo
    Pančura

    SÚŤAŽ V KOPOCH (HODOCH) NA BRÁNU:

    Gaľ Ivan - 3
    Lutaš.Husťak Pavel - 3
    Gališin Rasťo - 2
    Csifari Jozef - 5
    Kovač Dušan - 4
    Čerevka Viktor - 5
    Petruš Peter - 5
    Škovran Juraj - 5
    Gojdanová Lenka - 3
    Antoňak Štefan - 3
    Bober Dušan - 2
    Franko Michal - 5

    Hnatič Pavel - 3
    Hnatko Ľubomír - 1
    Vasková Janka - 5
    Gojdan Marián - 3
    Žulevič Jozef - 2
    Surmaj ml. - 3
    Regrut Peter - 5
    Javorský František - 4
    Malik - 0
    Žulevič Maťo - 5
    Guba Ladislav - 2
    Lučik - 2

    Z ôsmich postupujúcich sa do užšieho finále dostali Škovran, Czifari a Petruš, neskôr Škovran a Czifari - zvíťazil Škovran Juraj .

  • BILANCIA 2005 - 2008
  • Mužstva Góly Body
    prevádzka-2 45:45 5
    prevádzka-1 45:45 5
    Strelci
    Meno Góly Miesto
    Sopko Pavol 13 1.
    Dimun Pavel 12 2.
    Čeremeta Peter 11 3.
    Kováč Dušan 11  
    Hnatko Ľubo 10 5.
    Gaľ Ivan 7 6.
    Galan Miro 3 7.
    Čerevka 3  
    Lutaš 3  
    Surmaj Milan ml. 3  
    Šeptáková Gaba 2 11.
    Dzuro 2  
    Protivňak Peter 2  
    Carik 2  
    Hnatič 2  
    Neila 1 16.
    Žulevič Martin 1  
    Pančura 1  
    Dimun Michal 1  

    GALÉRIA