FIREMNÝ DEŇ

2. ROČNÍK

Firemný deň:
Dňa:
Miesto konania:
Ročník:

Strojlab, s.r.o.
13.07.2007
ihrisko Vydraň
druhý

PROGRAM

9:00 hod.
9:30 hod.
10:00 hod
10:30 hod.
11:30 hod
12:00 hod.
13:30 hod.
14:00 hod.
15:00 hod.
16:00 hod.
16:15 hod.
17:00 hod.





18:00 hod.

18:30 hod.
19:00 hod
19:00 - 22:00 hod.

zraz, naloženie ohňa
zahájenie
desiata
spoločná príprava stravy
príprava ihriska na zápas, rozdelenie hráčov do mužstiev
futbalový zápas 2 x 35 min.
hygiena po futbale
obed - guľáš
kvíz, rozdelenie do družstiev
vyhodnotenie kvízu (šampanské)
voľba zástupcu pracovníkov pre BOZP
vyhodnotenie výsledkov volieb
Volebná komisia:
Dušan Kováč, predseda
Rastislav Šepták
Pavel Sopko
Viktor Čerevka
súťaž v kopoch (registrovaní ľavou nohou), alebo hodoch na prázdnu bránu; päť pokusov. Najlepší následne vylučovacím spôsobom vždy z väčšej vzdialenosti.
vyhodnotenie súťaže (šampanské)
Záver a ukončenie firemného dňa
posedenie, živánka

  • KVÍZ
  • Výsledky sa stratili.

    DRUHÝ ROČNÍK - FIREMNÝ TURNAJ:

    prevádzka-2
    1. Gaľ Ivan "K"
    2. Sopko Pavol
    3. Lutaš.Husťak Pavel
    4. Čeremeta Peter
    5. Dimun Michal
    6. Vasková Janka
    7. Škovran Juraj
    8. Pukalec Vasiľ
    9. Guba Ladislav
    10. Haburčak
    11. Šak Anton
    12. Protivňak Jozef
    13. Lukačik Peter
    14. Bober Dušan
    15. Žulevič Maťo
    16. Žulevič Jozef
    17. Hupcej
    18. Onufer Maroš
    19. Guba Michal
    20. Gula Ľubomír
    21. Kostilník Pavel

    prevádzka-1
    1. Petruš Peter"K"
    2. Kováč Dušan
    3. Dimun Pavel
    4. Hnatko Ľubomír
    5. Čerevka Viktor
    6. Šeptáková Gaba
    7. Koman Milan
    8. Šepták Rasťo
    9. Telepčák Vladimír
    10. Gališin Rastislav
    11. Csifari Jozef
    12. Drobot Peter
    13. Franko Michal
    14. Guth Matej
    15. Onufer Ivan
    16. Javorský Tibor
    17. Hrišo Vladimír
    18. Drozd
    19. Romaňuk
    20. Protivňak Michal

    VÝSLEDKY 13.7.2007:

    prevádzka-2
    10
    Polčas 4
    Góly:      Sopko 5x
    Čeremeta 4x
    Dimun Michal

    vs.
    :
    :




    Rozhodoval: Protivňak Michal

    prevádzka-1
    12
    10
    Kovač 3x
    Galan 3x
    Šeptáková 2x
    Hnatko

    SÚŤAŽ V KOPOCH (HODOCH) NA BRÁNU:

    Gaľ Ivan - 5
    Lutaš.Husťak Pavel - 3
    Šeptáková Gaba - 4
    Gališin Rasťo - 1
    Csifari Jozef
    Kovač Dušan - 0
    Čerevka Viktor - 2
    Petruš Peter
    Dimun Pavel - 2
    Čeremeta Peter - 1
    Škovran Juraj - 5
    Sopko Pavol - 0
    Šepták Rastislav - 5
    Bober Dušan
    Drobot Peter - 4
    Franko Michal

    Drozd - 3
    Galan Miro - 3
    Javorský Tibor
    Protivňak Michal - 2
    Hnatko Ľubomír - 4
    Lukačik Peter - 3
    Protivňak Jozef - 1
    Žulevič Jozef - 1
    Haburčak - 0
    Onufer Ivan - 1
    Dimun Michal - 2
    Guba Michal - 3
    Žulevič Maťo - 0
    Guba L. - 4
    Hrišo Vlado - 1

    Vo vylúčovacom boji medzi Škovranom, Šeptákom a Gaľom sa víťazom ročníka stal Gaľ Ivan.

  • BILANCIA 2005 - 2007
  • Mužstva Góly Body
    prevádzka-2 33:33 4
    prevádzka-1 33:33 4
    Strelci
    Meno Góly Miesto
    Sopko Pavol 13 1.
    Čeremeta Peter 11 2.
    Dimun Pavel 9  
    Kováč Dušan 8 4.
    Hnatko Ľubo 8  
    Gaľ Ivan 5 6.
    Galan Miro 3 7.
    Šeptáková Gaba 2  
    Dzuro 2 9.
    Protivňak Peter 2  
    Čerevka 1  
    Lutaš 1  
    Dimun Michal 1  

    GALÉRIA