FIREMNÝ DEŇ

12. ROČNÍK

PROGRAM

Firemný deň:
Dňa:
Miesto konania:
Ročník:

Strojlab, s.r.o.
13.07.2018
ihrisko Vydraň
dvanásty

7:30 hod.
8:30 hod.
9:30 hod.
10:00 hod.
11:00 hod.
11:30 hod.
12:00 hod.
12:30 hod.
13:00 hod.
14:30 hod.
15:30 hod.
17:00 hod.
18:00 hod.

19:00 hod
19:00 - 22:00 hod.

zraz, naloženie ohňa (8:00 odchod dodávkou od firmy)
spoločná príprava stravy
zdravotná prednáška
diskusia
desiata
kvíz, rozdelenie do družstiev
vyhodnotenie kvízu (šampanské)
príprava ihriska na zápas, rozdelenie hráčov do mužstiev
futbalový zápas 2 x 35 min.
hygiena po futbale
obed - guľáš
súťaž v kopoch (registrovaní ľavou nohou), alebo hodoch na prázdnu bránu; päť pokusov; najlepší následne vylučovacím spôsobom vždy z väčšej vzdialenosti
vyhodnotenie súťaže (šampanské)
záver a ukončenie firemného dňa
voľné posedenie, živánka

DVANÁSTY ROČNÍK - FIREMNÝ TURNAJ:

prevádzka-2
1. Sopko Pavol
2. Dovičak Milan
3. Čeremeta Peter
4. Čeremeta Peter ml.
4. Rim Gregor
5. Sovič Alexander
6. Lutaš.Husťak Pavel


nehrali:
Gaľ Ivan „K"
Sopko Peter
Kaščak Rado
Janočko Lukáš
Rosoľanka Michal
Telepčak Vladimír
Grib Ján

prevádzka-1
1. Dimun Pavel "K"
2. Kizak František
3. Čerevka Viktor
4. Dlhý Ján
5. Dyulgerov Borislav
6. Škovran Marián


nehrali:
Žulevič Martin
Mulik Ladislav
Mata Roman
Hudak Peter
Hnatko Ľubomír
Capcara Igor

VÝSLEDKY 13.7.2018:

prevádzka-2
10
Polčas 5

Sopko Pavol 5x
Čeremeta Peter ml. 5x

vs.
:
:
Góly






Rozhodoval: Rabajda Slavomír

prevádzka-1
12
5

Dimun 4x
Dyulgerov Borislav 4x
Čerevka Viktor 2x
Dlhý Ján 1x
Kizak František 1x

  • Prehľad
  • Sopko Pavol 2:1, 3:1, 5:5, 8:9, 9:10 5
    Čeremeta Peter ml. 1:0, 4:3, 6:7, 7:9, 10:12 5
    Dimun 1:1, 5:6, 5:7, 6:8 4
    Dyulgerov Borislav 4:4, 6:9, 8:10, 9:11 4
    Čerevka Viktor 3:3; 4:5 2
    Dlhý Ján 3:2 1
    Kizak František 9:12 1
    22
  • BILANCIA 2005-2018
  • Mužstva Góly Body
    prevádzka-1 143:139 21
    prevádzka-2 139:143 15
    Strelci
    Meno Góly Miesto
    Sopko Pavol 57 1.
    Dimun Pavel 30 2.
    Hnatko Ľubo 27 3.
    Kováč Dušan 21 4.
    Čeremeta Peter 19 5.
    Sopko Peter 13 6.
    Lutaš.Husťak Pavel 10 7.
    Mata Roman 10
    Čerevka Viktor 9 9.
    Gaľ Ivan 8 10.
    Čeremeta Peter ml. 7 11.
    Carik František 6 12.
    Pančura Peter 6  
    Klopko Mišo 5 14.
    Dovičak Milan 3 15.
    Žulevič Martin 3
    Surmaj Milan ml. 3  
    Galan Miro 3  
    Brečka Ján 4 19.
    Neila Robo 4  
    Brečka Matúš 4  
    Dyulgerov Borislav 4  
    Šeptáková Gaba 2 23.
    Dzuro 2  
    Protivňak Peter 2  
    Hnatič Pavel 2  
    Klopko Maroš 2
    Rabajda Slavomír 2
    Capcara Igor 2
    Gojdan Marián 1 30.
    Dimun Michal 1  
    Špinder Jozef 1  
    Timuľak Martin 1  
    Šepták Rastislav 1  
    Čuchran Miroslav 1  
    Pira Martin 1  
    Hudak Peter 1  
    Juško Radovan 1  
    Kaščak Rado 1  
    Dlhý Ján 1  
    Kizak František 1  
    Spolu   
    282  


    Doteraz bolo zúčastnených 41 strelcov.

    SÚŤAŽ KVÍZU A V KOPOCH (HODOCH) NA BRÁNU

    Hnatko Ľubomír - 2
    Šeptáková Gabriela - 3, 0, 0
    Čeremeta Peter
    Dimun Pavel - 2
    Sopko Pavol
    Lutaš-Husťak Pavol
    Gaľ Ivan
    Žulevič Martin
    Žulevič Jozef - 0
    Rosoľanka Michal
    Pančura Peter
    Drobot Peter
    Čerevka Viktor - 2
    Lukačik Peter
    Kostilník Pavel
    Guth Matej
    Malik Vladimír
    Neila Róbert
    Carik-Mišľan František
    Šepták Rastislav
    Čeremetová Marta
    Vorobeľ Peter
    Sopko Peter - 2
    Grib Ján
    Dovičák Milan - 2

    Regrut Peter - 2
    Danko Jozef
    Šeptáková Nikola
    Makar Ján
    Kaňuchová Jana
    Herman Michal
    Halajčiková Milka - 2
    Mata Roman
    Capcara Igor - 1
    Janočko Lukáš - 2
    Torhan Dušan
    Vodilka Marián
    Nerodolíková Zdenka
    Marcinov Ján - 1
    Neilová Veronika
    Bogdan Pavol
    Rabajda Slavomír - 2
    Seman Dušan
    Dobšovič Rudolf - 2
    Kučma Jaroslav
    Protivňák ml. Jozef - 2
    Mulik Ladislav
    Hudák Peter

    Sičak Ivan
    Čeremeta ml. Peter
    Pirnik Vasiľ
    Rebej Vladimír
    Mochnač Michal
    Dovičák Róbert
    Kozel Vladimír
    Kaščák Radoslav
    Kimák Ján
    Lapišak Edo
    Gaľ Matej
    Sovič Alexander
    Župa Martin
    Černega Jaroslav
    Gerboc Jozef
    Telepčak Vladimír
    Styrčák Mikuláš
    Rim Gregor - 3, 0, 1

    GALÉRIA

    [slideshow_deploy id='3653']