FIREMNÝ DEŇ

10. ROČNÍK

PROGRAM

Firemný deň:
Dňa:
Miesto konania:
Ročník:

Strojlab, s.r.o.
15.07.2016
ihrisko Vydraň
desiaty

9:00 hod.
9:30 hod.
10:00 hod.
10:20 hod.
11:00 hod.
11:30 hod.
12:00 hod.
12:30 hod.
14:00 hod.
14:30 hod.
15:30 hod.
16:30 hod.
17:30 hod.

18:30 hod.
19:00 hod
19:00 - 22:00 hod.

zraz, naloženie ohňa (8:30 odchod dodávkou od firmy)
informácia k aktualitám vo firme
desiata
informácia o možnosti poistenia
spoločná príprava stravy
príprava ihriska na zápas, rozdelenie hráčov do mužstiev
prednáška k činnostiam pri poskytovaní prvej pomoci
futbalový zápas 2 x 35 min.
hygiena po futbale
obed - guľáš
kvíz, rozdelenie do družstiev
vyhodnotenie kvízu (šampanské)
súťaž v kopoch (registrovaní ľavou nohou), alebo hodoch na prázdnu bránu; päť pokusov. Najlepší následne vylučovacím spôsobom vždy z väčšej vzdialenosti
vyhodnotenie súťaže (šampanské)
Záver a ukončenie firemného dňa
voľné posedenie, živánka

DESIATY ROČNÍK - FIREMNÝ TURNAJ:

prevádzka-2
1. Čeremeta Peter
2. Sopko Pavol
3. Čeremeta Peter ml.
4. Mata Roman
5. Brečka Matúš
6. Juško Radovan
7. Lutaš.Husťak Pavel
8. Gonšenica Erik
9. Burda Ján


nehrali:
Gaľ Ivan „K"
Grib Ján
Dovičak Milan
Telepčak Vladimír

prevádzka-1
1. Hnatko Ľubomír
2. Čerevka Viktor
3. Sopko Peter
4. Capcara Igor
5. Žulevič Martin
6. Mulik Ladislav
7. Rabajda Slavomír
8. Brečka Ján
9. Janočko Lukáš


nehrali:
Dimun Pavel "K"
Vološin Marek
Hudak Peter

VÝSLEDKY 15.7.2016:

prevádzka-2
14
Polčas 3
Góly:     Sopko Pavol 5x
 Mata 3x
Čeremeta Peter ml. 2x
Brečka Matúš 3x
Lutaš 2x
Juško

vs.
:
:






Rozhodoval: Dimun Pavel

prevádzka-1
6
1
Sopko Peter 2x
Hnatko 2x
Brečka Ján
Čerevka

  • Prehľad
  • Sopko Pavol 2:1, 6:4, 8:4, 9:4, 10:4 5
    Mata 4:2, 5:3, 12:6 3
    Brečka Matúš 1:0, 3:1, 7:4 3
    Lutaš 13:6; 14:6 2
    Sopko Peter 5:4; 10:6 2
    Hnatko 4:3; 10:5 2
    Čerevka 1:1 1
    Juško 11:6 1
    Brečka Ján 3:2 1
    20
  • BILANCIA 2005-2015
  • Mužstva Góly Body
    prevádzka-1 119:118 15
    prevádzka-2 118:119 15
    Strelci
    Meno Góly Miesto
    Sopko Pavol 45 1.
    Hnatko Ľubo 26 2.
    Dimun Pavel 22 3.
    Kováč Dušan 21 4.
    Čeremeta Peter 19 5.
    Sopko Peter 10 6.
    Lutaš.Husťak Pavel 10
    Gaľ Ivan 8 8.
    Čerevka Viktor 7 9.
    Mata Roman 7
    Carik František 6 11.
    Pančura Peter 6  
    Klopko Mišo 5 13.
    Dovičak Milan 3 14.
    Žulevič Martin 3
    Surmaj Milan ml. 3  
    Galan Miro 3  
    Brečka Ján 4 18.
    Neila Robo 4  
    Brečka Matúš 4  
    Šeptáková Gaba 2 21.
    Dzuro 2  
    Protivňak Peter 2  
    Hnatič Pavel 2  
    Klopko Maroš 2
    Čeremeta Peter ml. 2
    Gojdan Marián 1 27.
    Dimun Michal 1  
    Špinder Jozef 1  
    Timuľak Martin 1  
    Šepták Rastislav 1  
    Čuchran Miroslav 1  
    Pira Martin 1  
    Hudak Peter 1  
    Juško Radovan 1  
    Spolu   
    237  


    Doteraz bolo zúčastnených 35 strelcov.

    SÚŤAŽ KVÍZU A V KOPOCH (HODOCH) NA BRÁNU

    Hnatko Ľubomír - 3
    Šeptáková Gabriela
    Čeremeta Peter
    Dimun Pavel - 2
    Sopko Pavol - 2
    Lutaš-Husťak Pavol - 2
    Protivňák Jozef
    Gaľ Ivan
    Škovran Juraj
    Žulevič Martin
    Žulevič Jozef - 0
    Rosoľanka Michal
    Pančura Peter
    Drobot Peter
    Čerevka Viktor
    Lukačik Peter
    Kostilník Pavel
    Guth Matej
    Malik Vladimír
    Neila Róbert
    Carik-Mišľan František
    Šepták Rastislav
    Čeremetová Marta

    Vorobel Peter - 2
    Bober Dušan
    Sopko Peter - 3
    Grib Ján
    Dovičák Milan - 1
    Regrut Peter
    Danko Jozef
    Šeptáková Nikola
    Makar Ján
    Kaňuchová Jana
    Herman Michal - 2
    Halajčiková Milka - 2
    Mata Roman
    Capcara Igor - 0
    Janočko Lukáš - 0
    Torhan Dušan
    Vodilka Marián
    Nerodolíková Zdenka - 1
    Marcinov Ján
    Neilová Veronika
    Bogdan Pavol
    Rabajda Slavomír - 1
    Burda Ján - 0

    Seman Dušan
    Lopata Michal
    Kučma Jaroslav
    Dobšovič Rudolf - 0
    Stezár Ján
    Gonšenica Erik
    Protivňak ml. Jozef
    Jačanin Vladimír
    Mulik Ladislav - 1
    Hudák Peter
    Brečka Peter - 2
    Vasilišin Jozef
    Belej Ľubomír
    Juško Radovan - 1
    Vološin Marek - 2
    Brečka Matúš - 3
    Brečka Ján - 2
    Sičak Ivan
    Gerboc Jozef
    Telepčak Vladimír
    Styrčák Mikuláš
    Čeremeta ml. Peter - 1

  • Z aktívne zapojených účastníkov zvíťazil :
  • Meno Finále Poznámka
    Sopko Peter 1, 3, 2 víťaz súťaže
    Brečka Matúš 1, 3, 1
    Nerodolíková Zdenka 1, 0, 0 náhradník

    GALÉRIA